کارت-های-خاص-در-بازی-Hearthstone-Battlegrounds

کارت های خاص در بازی Hearthstone Battlegrounds

  1. خانه
  2. آموزش ها
  3. آموزش های Hearthstone
  4. کارت های خاص در بازی Hearthstone Battlegrounds

تاریخ پست:

نویسنده:

هارت‌استون بتلگراند (Hearthstone Battlegrounds) شامل بیش از ۱۰۰ کارت در بازی می‌باشد. بیشتر این کارت ها در دیگر مود های بازی شناخته شده هستند. با این‌حال تعدادی از آنها در این مود بازی تازه می‌باشند.

Wrath Weaver

28Wrath Weaver

Wrath Weaver تنها کارت خاص در سطح ۱ یا Tier 1 می‌باشد. این کارت با هر‌بار استفاده از کارت Demon قوی‌تر می شود، اما با هر بار افزایش قدرت، ۱ آسیب به هیروی خود وارد می کند.

برای اینکه بتوانید از این Card به طور موثر استفاده کنید، باید در ابتدای بازی اقدام به خرید این Card کنید. اگر شما می‌خواهید از این Card استفاده کنید، بهتر است در سطح ۱ باقی بمانید و این Card را به طلایی تغییر دهید. این‌کار باعث می‌شود شما با هر بار انداختن Demon بر روی صفحه، مقدار ۴/۴ به این Card اضافه شود. زمانی که شما این Card را در دست دارید، باید تا می‌توانید اقدام به خرید Demon کنید. حتی بعضی مواقع باید Demon بخرید و بر روی زمین بیاندازید و سریعا آنرا بفروشید فقط برای اینکه این Card قوی‌تر شود.

Nathrezim Overseer

Nathrezim Overseer

Nathrezim Overseer تنها Card خاص در Tier 2 می‌باشد. اگر این Card نسیب شما شد و شما هیچ کارت Demon بر روی زمین نداشتید، بهتر است آنرا در دست خود نگه دارید تا زمانی که یک کارت Demon خریداری کنید زیرا زمانی که این Card را روی زمین می‌اندازید، می توانید یکی از کارت‌های خودی را به انتخاب، ۲/۲ بدهید.

خود این Card قدرت زیادی ندارد اما استات (Stat) خیلی خوبی به دیگر Demon ها می دهد مخصوصا اگر این Card، طلایی باشد که می‌شود ۴/۴. همچنین چون این Card از نوع Demon می‌باشد، می تواند باعث قوی‌تر شدن کارتی که در ابتدا توضیح دادیم Wrath Weaver شود. همچنین کارت Annihilan Battlemaster که در Tier 5 وجود دارد، مقدار سلامتی بسیار زیادی می‌تواند داشته باشد ولی قدرت آسیب پایینی دارد (زمانی که این Card را روی زمین می‌اندازید، به اندازه‌ای که هیروی شما سلامتی از دست داده است، سلامتی دریافت می‌کند) و به همین جهت، بشدت نیازمند کارت Nathrezim Overseer می‌باشد تا بتواند مقدار آسیب خود را افزایش دهد.

20Annihilan Battlemaster

همچنین اگر شما کارت Nightmare Amalgam را داشته باشید، می‌توانید با کارت Nathrezim Overseer، این کارت را قوی‌تر کنید.

NightmareAmalgam

Pack Leader

13Pack Leader

معمولا کارت‌هایی از نوع Beast تعداد زیادی Minion بعد از مرگشان احضار می‌کنند که این کارت می‌تواند به کارت های احضار شده، مقدار ۳ قدرت حمله بدهد. این Card یکی از Card های قدرتمند بازی‌است به شرطی‌که شما Card ‌های احضارکننده زیادی از نوع Beast داشته باشید. نکته مهمی که وجود دارد این‌ است که حتی Card هایی که بر روی زمین می‌اندازید نیز این استات را می‌گیرند.

برای استفاده از این Card باید سعی کنید هرچه زودتر این Card را بدست آورید و در مکانی قرار دهید که دیرتر از همه بمیرد.

Soul Juggler

Soul-Juggler

کارت بسیار قدرتمندی است برای زمانی که بیشتر کارت‌‎های شما از نوع Demon باشند. این Card با هربار از بین رفتنِ یکی از Demon های خودی، مقدار ۳ آسیب به یکی از دشمنان وارد می‌کند.

بر خلاف دیگر قبایل، Demon ها نمی‌توانند به راحتی Minion احضار کنند. تنها Card هایی که مینیون احضار می‌کنند Imp Gang Boss و Voidlord می‌باشند.

Imp-Gang-Boss
Voidlord

Annihilan Battlemaster

20Annihilan Battlemaster

زمانی که این Card را بر روی زمین می‌اندازید، به مقدار سلامتی که هیروی شما از دست داده است، سلامتی دریافت می‌کند. به همین خاطر بازیکنانی که در ابتدای بازی آسیب زیادی به آنها وارد شده است، با دریافت این Card شانس ادامه دادن و قوی‌تر شدن را دارند.

زمانی که شما این Card را بدست می‌آورید، باید تمام تلاش خود را برای افزایش میزان آسیب این Card با استفاده از Card هایی مانند Nathrezim Overseer و … کنید.

Goldrinn, the Great Wolf

Goldrinn,the-Great-Wolf

این Card زمانی که شما دارای کارت‌هایی از نوع Beast می‌باشید، بسیار قدرتمند است و باعث می‌شود زمانی که می‌میرد، مقدار ۴/۴ به Beast های شما بدهد.

زمانی که شما می‌خواهید از این Card استفاده کنید، باید آنرا در سمت چپ قرار داده تا زودتر از بقیه‌ی کارت‌ها بمیرد و در همان ابتدای بازی، مقدار ۴/۴ به دیگر کارت‌های Beast بدهد.

King Bagurgle

King-Bagurgle

کارتی بسیار قدرتمند برای استراتژی استفاده از Murloc می‌باشد.

شما این Card را زمانی که بر روی زمین می‌اندازید، مقدار ۲/۲ به دیگر کارت‌های Murloc شما می‌دهد. همچنین زمانی‌که این Card بمیرد نیز، ۲/۲ به Murloc ها می‌دهد.

Ghastcoiler

Ghastcoiler

زمانی‌که می‌میرد، ۲ کارت دارای ویژگی Deathrattle را به صورت تصادفی انتخاب می‌کند و بر روی زمین می‌اندازد. این دو کارت در اکثر مواقع قدرتمند هستند و فشار زیادی را بر روی دشمن وارد می‌کنند.

شما باید این Card را در مکانی قرار دهید که مطمئن باشید زمانی‌که می‌میرد، حداقل ۲ فضای خالی برای احضار ۲ Card در زمین وجود داشته باشد.

Mama Bear

Mama-Bear

این کارت شبیه کارت Pack Leader است که در بالا توضیح داده شده ولی قدرتمند تر از آن است.

این Card نیز باید در مکانی قرار گیرد که دیرتر از بقیه کارت‌ها بمیرد تا هنگامی‌که یکی از کارت‌های شما مینیونی احضار کرد، ۵/۵ به آن مینیون داده شود.

Zapp Slywick

24Zapp Slywick

این Card به Card هایی که قدرت آسیب پایینی دارند حمله می کند، حتی زمانی‌که Taunt در بازی وجود داشته باشد. زمانی‌که چند Card دشمن با قدرت آسیب یکسان در بازی وجود داشته باشند، یکی را به صورت تصادفی مورد حمله قرار می‌دهد.

مهم: این Card در بعضی شرایط بسیار موثر می‌باشد. زمانی‌که می‌دانید دشمن شما یک Card قدرتمند همانند Mama Bear در بازی دارد، می‌توانید از این Card استفاده کنید تا آنرا از بین ببرید.

برای اینکه این کارت به طور موثر عمل کند، بهتر است که اول از همه حمله کند.

در پایان اگر سوال یا پیشنهادی دارید می‌توانید از فرم پایین آنرا بیان کنید.

امیدوارم توضیحات بالا برای شما موثر بوده باشد و از خواندن آن، لذت کافی را برده باشید.

برای اطلاع از کدهای تخفیف برای خرید محصولات سایت و اخبار سایت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

wallgame.ir

نوشتهٔ قبلی
چند نکته ی مهم در بازی Hearthstone Battlegrounds
نوشتهٔ بعدی
معرفی و آموزش کامل رول تانک (Tank) در بازی wow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید