introduction-overwatch

معرفی شخصیت های بازی محبوب (اورواچ) Overwatch

  1. خانه
  2. معرفی بازی ها
  3. معرفی شخصیت های بازی محبوب (اورواچ) Overwatch

تاریخ پست:

نویسنده:

Overwatch یکی از بازی هایی محبوب در سبک است. این بازی محصولی از کمپانی محبوب بلیزارد انترتینمنت است. این بازی از شخصیت‌های مختلف تشکیل شده است که هر کدام نقشی تاثیر‌گذار در موقعیت‌های متفاوت دارند.

شاید بازی Overwatch پیچیده‌ترین بازی در میان عناوین مشابه خود نباشد اما پروسه یادگیری و طریقه انجام آن آن‌چنان هم راحت نیست و سختی‌های خاص خودش را دارد. در این تنوع زیادی در انتخاب شخصیت وجود دارد و کار را برای افرادی که در این بازی تازه کار هستند دشوار می‌کند. انتخاب مناسب شخصیت برای پیروزی در این بازی مهم است. خوشبختانه کار با بعضی از هیرو‌ها به مراتب راحت‌تر از شخصیت‌هایی چون Sombra یا Zarya است.

Soldier 76

soldier-76-overwatch
soldier-76-overwatch

نام: Unknown

سن: Unknown

Soldier 76 یکی از بهترین شخصیت‌هایی است که می‌توانید با آن بازی کنید. این شخصیت برای افرادی که در این بازی تازه وارد هستن بهترین گزینه است. حرکت‌های او کاربران را به یاد بازی‌های شوتر اول شخص همانند Call of Duty می‌اندازد. کارهایی که او در بازی قادر است انجام دهد بسیار ساده است، او می‌تواند با سرعت بدود، شلیک کند، گلوله‌های انفجاری شلیک کند و همچنین جان خود را بهبود بخشد.

برای کاربرانی که هنوز به بازی Overwatch و شخصیت‌های هیلر عادت نکرده‌اند، Soldier: 76 می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای برای آن‌ها باشد.

این شخصیت مسلح با تفنگ پالش آزمایشی که قادر به شلیک مارپیچ موشک‌هایی با قدرت بالا است. او از دانش و مهارت یک سرباز بسیار آموزش دیده برخوردار است.

مسلح با سلاح های برش ، از جمله یک تفنگ پالس آزمایشی که قادر به شلیک مارپیچ های موشک های با قدرت بالا Helix ، Soldier: 76 است و از دانش و مهارت یک رزمندگان بسیار آموزش دیده پشتیبانی و پشتیبانی می کند.

Reaper

Reaper
Reaper

نام: Unknown

سن: Unknown

Reaper در صورت استفاده درست کاربران یکی از قوی‌ترین هیرو‌های این بازی است. او دارای دو اسلحه شاتگان است که تبحر خاصی در استفاده از آن‌ها دارد و همچنین قابلیت تبدیل به روح یا شبح را دارد که به موجب آن می‌تواند از شرایط سخت فرار کند و به راحتی صدمات مهلکی را به دشمنان خود وارد کند.

ناگفته نماند که در به‌روز رسانی جدید بازی Overwatch پس از آن که او دشمنی را نابود کند، قسمتی از جان از دست رفته‌اش را دوباره بدست می‌آورد.

Tracer

Tracer-Header

نام واقعی: Lena Oxton

سن: ۲۶

مامور سابق Overwatch معروف به Tracer یک ماجراجو با قدرت پرش است.

لنا اوستون جوانترین فردی بود که تاکنون به برنامه آزمایشی Overwatch برای پرواز وارد شد. وی که به دلیل مهارت‌های خلبانی به بی باک معروف شده بود، برای آزمایش نمونه اولیه یک جنگنده دوربرد به عنوان خلبان در نظر گرفته شد. اما در اولین پرواز خود ، ماتریس دوربرد هواپیما ناقص عمل کرد و ناپدید شد.

لنا مرده فرض شد.

او ماه‌ها بعد دوباره ظاهر شد اما او بسیار تغییر کرده بود. مولکول‌های بدن او از جریان زمان جدا شده بودند. او که از “Chronal Disassociation” رنج می‌برد. او یک روح زنده بود و هر بار ساعت‌ها و روزها ناپدید می‌شد. حتی در لحظات کوتاهی که حضور داشت، قادر به حفظ فرم بدنی خود نبود.

پزشکان و دانشمندان Overwatch امید خود را برای درمان او از دست دادند تا اینکه دانشمندی به نام وینستون شتاب دهنده‌ای برای این مشکل طراحی کرد. این شتاب دهنده قادر بود که Tracer را در زمان حال نگه دارد. علاوه بر این، توانایی کنترل سرعت و زمان را به او داد. Tracer به راحتی می‌توانست با سرعت بالا حرکت کند. او با مهارت‌های که بدست آورده بود، به یکی از مؤثرترین عوامل Overwatch تبدیل شد.

Ana Amari

Ana-Amari-Overwatch
Ana-Amari-Overwatch

نام واقعی: Ana Amari

سن: ۶۰

Ana یکی از اعضای موسس Overwatch است. او از مهارت خود برای دفاع از خانه و عزیزان خود استفاده می‌کند.

هنگامی که بحران اومنیک خسارت سنگینی به مصر وارد کرد، نیروهای امنیتی و حاکم این کشور برای پشتبانی به تک تیراندازان نخبه اعتماد کردند. در میان آن‌ها Ana به عنوان بهترین نیرو تک تیرانداز در جهان شناخته می‌شد. مهارت‌های و غرایز او باعث شد که برای خاتمه دادن به جنگ به تیم Overwatch ملحق شود. پس از موفقیت در ماموریت اصلی Overwatch، آنا (Ana) سال‌ها به عنوان فرمانده دوم در Overwatch خدمت کند. او علی رغم مسئولیت‌های خود در رهبری سازمان، از عملیات میدانی غافل نمی‌شد.

او تا سن ۵۰ سالگی در مسئولیت خود باقی ماند، تا اینکه تصور می‌شد که او در جریان عملیات نجات گروگانان در عملیات Widowmaker کشته شده است. در حقیقت، آنا علی رغم اینکه به شدت زخمی شد و چشم راست خود را از دست داده بود، از آن درگیری جان سالم به در برد. در دوران بهبودی، او زمانی که یک عمر در رزم سپری کرده بود، تصمیم به کناره‌گیری کرد. با این حال، با گذشت زمان، او فهمید که نمی‌تواند در حاشیه بنشیند در حالی که مردم شهر و افراد بیگناه کشته می‌شدند.

اکنون، آنا برای محافظت از کشور خود در برابر نیروهایی که باعث بی ثبات در سراسر جهان می‌شدند  و از همه مهمتر، برای حفظ امنیت خانواده و نزدیکانش دوباره به مبارزه برای حمایت از کشور خود بازگشت.

Winston

Winston-overwatch
Winston-overwatch

نام واقعی: Winston

سن: ۲۹

وینستون یک گوریل فوق العاده باهوش، مهندس ژنتیک، دانشمندی درخشان و قهرمانی شجاع است.

مستعمره Horizon Lunar به عنوان اولین قدم برای اکتشافات جدید بشر در فضا تأسیس شد. در بین ساکنان آن، گروهی از گوریل‌های ژنتیکی پیشرفته وجود داشت که قصد داشتند تأثیر سکونت طولانی مدت در فضا را آزمایش کنند.

یکی از گوریل‌ها پیشرفت سریعی مغزی را از طریق ژن درمانی تحت نظر دکتر هارولد وینستون به دست آورد. دکتر هارولد از طریق قصه هایی که از نبوغ انسانی الهام گرفته بودند او را با علم و دانش آشنا کرد که این کار سبب رشد سریع مغز او شد.

گوریل حوان روزهایی خود را در آزمایشگاهی که دانشمندان در حال آزمایش بر روی مسائل گوناگون بودند گذراند و از پشت پنجره زیستگاه خود رویاهای بسیاری و سوال هایی بسیاری در ذهن خود پرورش میداد.

هنگامی که گوریل های دیگر قیام کردند، دانشمندان را کشتند و آزمایشگاه را تصرف کردند زندگی او به سمت هرج و مرج رفت.

او با استفاده از نام موقت انسانی که برای او محبوب بود یک راکت ساخت و با آن به زمین فرار کرد.

او در ادامه خانه جدیدی با نام Overwatch پیدا کرد، سازمانی که هر همه مردم آن را تحسین می کردند و نمایانگر عدالت بود.

حالا با سقوط Overwatch، وینستون به خلوت رفته است و بار دیگر از دنیایی که به آن اعتقاد داشت بریده شده است، اما همیشه در آرزوی بازگشت به روزهای قهرمانی را دارد.

Winston یک تانک است و شکست دادن این گونه هیروها حتی توسط کاربران حرفه‌ای نیز دشوار است. کسانی که این هیرو را برای بازی انتخاب می‌کنند حتی اگر یک یا دو اشتباه هم هنگام بازی انجام دهند، احتمالا با مشکل یا دردسری در بازی روبه رو نحواهند شد.

Winston در بازی دارای رنج بالایی است و می‌تواند دشمنان زیادی را از دور مورد هدف قرار دهد. او همچنین قادر است نوعی مانع حفاظتی برای مراقبت کردن از اعضای تیم در مقابل دشمنان به وجود آورد.

MEI

Mei-Overwatch
Mei-Overwatch

نام واقعی: Mei-Ling Zhou

سن: ۳۱

Mei دانشمندی است که برای حفظ محیط زیست مبارزه می‌کند.

اگرچه بسیاری پدیده های آب و هوایی تشدید شده و غیر قابل توجیه را ناشی از ظهور فن آوری های جدید ، رشد سریع جمعیت همه گیر و افزایش چشمگیر مصرف منابع می دانند ، اما علت واقعی آن ناشناخته مانده است.

برای یافتن یک راه حل، Overwatch مجموعه ای از نقاط دیدگاه سازگار با محیط زیست را در مکان های دور از دسترس و حیاتی در سراسر جهان ایجاد کرد.

می لینگ ژو عضو این طرح چند ساله بود.
او که یک اقلیم شناس بی همتا است، نوآوری های پیشرفته ای را در زمینه دستکاری اقلیم معرفی کرده است که از مناطق در معرض خطر در آسیا و فراتر از آن محافظت می کند.
او به ایستگاه نظارت بر برنامه در Watchpoint منصوب شد:

یک طوفان قطبی ناگهانی فاجعه بار باعث آسیب زیادی به امکانات پایگاه و دانشمندان شد.
با کم شدن امکانات، آنها در تلاش کردن که وارد کریوستاز شوند و منتظر تیم نجات باشند.

اما تیم نجات هرگز نرسید.
سالها بعد که سرانجام اتاق برودتی تیم کشف شد.
مای، هنوز در خواب زمستانی بود، او تنها بازمانده از افراد پایگاه بود. در زمانی که مای در خواب بسر میبرد جهان تغییرات زیادی کرده بود. ساعت مچی دیگر وجود نداشت، مشکلات جدی آب و هوایی بدتر شده بود و هیچ یک از ایستگاه های نظارت بر محیط زیست کار نمی کردند.
هر سرنخی که آنها کشف کرده بودند از بین رفته بود.

مای تصمیم گرفت که کار خود را به تنهایی ادامه دهد.
او که مجهز به نسخه قابل حمل از فناوری دستکاری اقلیم خود است، به امید راه اندازی مجدد شبکه زیست محیطی و پیگیری علل تهدیدات اکوسیستم کره زمین، به دور دنیا سفر می کند.

 

برای اطلاع از کدهای تخفیف برای خرید محصولات سایت و اخبار سایت، صفحه اینستاگرام و پیچ آپارات ما را دنبال کنید.

wallgame.ir

نوشتهٔ قبلی
معرفی بازی Heroes of The Storm محصول کمپانی بلیزارد انترتینمنت
نوشتهٔ بعدی
آموزش مقدماتی و جامع بازی World of Warcraft

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید