نکته های مهم بازی Hearthstone Battlegrounds

چند نکته ی مهم در بازی Hearthstone Battlegrounds

 1. خانه
 2. آموزش ها
 3. آموزش های Hearthstone
 4. چند نکته ی مهم در بازی Hearthstone Battlegrounds

تاریخ پست:

نویسنده:

استراتژی در هارت استون مود Battlegrounds

هارت استون یک بازی با قسمت های حرکتی و المان های شانسی می باشد. همین امر باعث می شود که هر بازی شما نسبت به بازی قبلتان استراتژی جداگانه و منحصر به فردی داشته باشد.

با این حال تعدادی نکته وجود دارد که با رعایت کردن آنها می توانید شانس پیروزی خود را در این بازی افضایش دهید. ما در این مقاله به بررسی این نکته ها می پردازیم.

شما می توانید پست آموزش کامل Hearthstone مود Battlegrounds و پست آموزش خواندن کارت های Hearthstone و لغات آن را نیز مطالعه کنید.

فریز کردن پیشنهادات Bob

فریز کردن باعث می شود که پیشنهاد باب در فاز خرید بعدی نیز همین پیشنهاد کنونی باشد. فریز کردن سکه ای از شما کم نمی کند و هر زمان که خواستید می توانید پیشنهادات را فریز یا از فریز خارج کنید. شما باید در مواقعی از فریز استفاده کنید که:

 • دو یا چند عدد کارت بر روی صفحه وجود دارد که شما مثل آنها را در دستان خود دارید (این کار باعث می شود که ۲ یا چند کارت شما با آمدن کارت مشابه دیگر، تبدیل به کارت طلایی شوند).
 • یک کارت خیلی مهم و حیاتی بر روی تخته وجود داشته باشد که شما به هیچ عنوان حاظر به از دست دادن آن نباشید.
 • سومین کارت از یک مینیون بر روی تخته وجود داشته باشد و شما سکه کافی برای خرید آنرا نداشته باشید مانند Lightfang Enforcer.
lightfang-enforcer

در مقابل، زمان های بسیاری وجود دارد که شما به هیچ عنوان نباید از فریز استفاده کنید. مهمترین زمانی که شما نباید اینکار را انجام دهید زمانی است که می خواهید در پایان فاز خرید، اقدام به ارتقاء سطح Tavern خود کنید. بعد از ارتقاء دادن Tavern، باب به شما پیشنهادات سطح جدید را می دهد که اگر شما صفحه را فریز کنید، در راند بعدی اولین پیشنهادات باب را از دست می دهید. البته گاهی ممکن است کارت های پیشنهادی باب آنقدر خوب باشند که شما در این شرایط باید فریز کنید.

ارتقاء سطح Tavern

یکی از مهمترین بخش های بازی Battlegrounds ارتقاء سطح Tavern می باشد.

به عنوان یک قائده کلی، شما باید سعی کنید که هر چه سریعتر Tavern خود را ارتقاء دهید اما شما باید بهترین زمان را برای ارتقاء در نظر بگیرید. نکات زیر شما را در انتخاب بهترین زمان ممکن برای ارتقاء راهنمایی می کند:

 • بعد از هر راند بازی، مقدار یک سکه از سکه های مورد نیاز برای ارتقاء کم می شود.
 • ارتقاء سطح Tavern در بعضی از استراتژی ها جواب نمی دهد.
 • امکان برداشتن یک کارت در سطوح پایین تر، بیشتر است (زیرا تعداد پیشنهادات باب محدود به سطوح پایین تری می شود).
 • نباید بیش از حد، ارتقاء سطح Tavern را عقب انداخت.

از طرفی دلایلی هم وجود دارد که شما باید سریع تر Tavern را ارتقاء دهید. مهمترین آن زمانی است که شما یک کارت طلایی ساخته اید و کارتی از سطح بالاتر در دستان شما قرار می گیرد. اگر می توانید در دست بعدی یا همین دست، Tavern خود را ارتقاء دهید بهتر است این کارت را استفاده نکنید تا زمانی که Tavern ارتقا یابد. با این کار شما یک کارت با ۲ سطح بالاتر از زمانی که این کارت نسیب تان شد را دریافت می کنید.

ترکیب یا ارتقاء کارت های بازی

ترکیب ۳ کارت بهترین عملی است که هر شخصی برای پیروزی باید انجام دهد. ارتقاء یک کارت به سطح طلایی نه تنها آن کارت را دو برابر قوی تر می کند، بلکه یک کارت حاوی ۳ کارت از سطح Tavern بالاتر به شما می دهد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

کارت های شما چه در دستانتان باشد یا در زمین، می توانند به کارت طلایی تبدیل شوند و همه ی باف ها یا خاصیت هایی که به دو کارت قبلی داده شده است را کسب کند. شما باید تا حد ممکن از کارت هایی که به دیگر کارت ها باف می دهد استفاده کنید و چنین کارت هایی را در دست خود نگذارید باشند زیرا هنگام ارتقاء به سطح طلایی، کارتی که بر روی زمین قرار نگرفته است، بافی به دیگران نمی دهد.

زمانی که کارتی را طلایی می کنید، لزومی ندارد که حتما همان کارت را بر روی زمین بیاندازید و بازی کنید بلکه اگر می دانید که بدون آن کارت نیز می توانید دست بعدی را پیروز شوید، بهتر است سکه های خود را سرف کار های دیگری از قبیل ارتقاء سطح Tavern کنید.

بهتر است ۲ کارت یکسان با قابلیت Taunt و Shield را به سطح طلایی ارتقاء ندهید، زیرا ۱ Taunt و ۱ Shield به کارت طلایی داده می شود که البته ارتقاء دادن یا ندادن این چنین کارت هایی نیاز به سنجیدن شرایط دارد.

قدرت هیرو ها

قدرت هیرو ها یکی از مهمترین قسمت های بازی می باشد و شما باید عاقلانه هیروی خود را انتخاب کنید. انتخاب هیرو در برد و باخت شما تاثیر زیادی دارد.

بعضی از هیرو ها قدرت دادن باف به کارت های خودی را دارند که اگر شما اوایل بازی از این قدرت ها استفاده کنید، سرعت شما در بازی را کاهش می دهند و باعث باخت شما می شوند. اینگونه قدرت ها باید در اواسط و اواخر بازی و بر روی کارت هایی اعمال شوند که احتمال می رود تا آخر بازی در دستانتان باقی خواهند ماند. دو نمونه از این قدرت ها Boom of Light و Bloodfury می باشد.

Boom of Light

کارت های Battlecry

بعضی از کارت ها هستند که در زمان انداختن بر روی زمین کاری را انجام می دهند. شما می توانید این کارت ها را خریده، آنها را روی زمین انداخته تا عمل مورد نظر را انجام دهند و اگر نیازی به آنها نداشتید، آنها را بفروشید.

در حال حاظر دو نمونه کارت وجود دارد که با انداختن آنها بر روی زمین، تبدیل به دو کارت می شوند مانند:

1Alleycat
Murloc Tidehunter

خرید این کارت ها در ابتدای بازی امری ضروری است زیرا به شما ۲ عدد کارت داده که به معنی ۲ سکه ذخیره کردن در راند های بعدی است. زمانی که شما نیاز به سکه داشتید می توانید آنها را فروخته و سکه مورد نظر را به دست آورید.

تغییر استراتژی در حین بازی

تغییر استراتژی و سازگاری با شرایط بازی یکی از مهمترین عواملی است که شما را به موفقیت نزدیک می کند.

برای مثال برداشتن چند هیروی Demon در ابتدای بازی و سپس نتیجه نگرفتن، بدین معنی است که شما نیاز به تغییر استراتژی و کار کردن بر روی دیگر کارت ها دارید. اگر شما برای ماندن بر روی یک نژاد خاص پا فشاری کنید، نتیجه ای جزء Refresh کردن زیاد و هدر دادن سکه های خود کسب نخواهید کرد.

موقعیت کارت ها

درست چیدن کارت ها در بازی یکی از مهمترین عواملی است که شما را به سمت پیروزی هدایت می کند.

کارت های شما از سمت چپ به راست حمله می کنند و برای چیدن درست کارت ها، باید اطلاعات کافی در زمینه کارت های موجود در دستانتان داشته باشید. برای مثال زمانی که کارت Scavenging Hyena را دارید، باید مطمئن شوید که این کارت در سمت راست زمین قرار می گیرد و جزء نفرات آخر برای ضربه زدن می باشد، زیرا زمانی که یکی از Beast های خودی بمیرد، این کارت ۲/۱ می گیرد.

Scavenging Hyena

شرایط مختلفی در بازی ها وجود دارد که باعث می شود ترتیب قرار دادن کارت ها در هر بازی با بازی دیگر متفاوت باشد. تعدادی نکته در رابطه با قرارگیری کارت ها:

 • کارت هایی که با از بین رفتن کارت های خودی یا احضار شدن کارت ها در وسط بازی قوی تر می شوند، باید آخر از همه حمله کنند مانند کارت Scavenging Hyena که در بالا به آن اشاره شد.
 • کارت هایی که مینیون های جدید احضار می کنند باید در مکانی مناسبی باشند تا زمانی که می میرند، فضای خالی در صفحه برای احضار کردن مینیون ها وجود داشته باشد.
 • اگر دشمنان شما از Divine Shield استفاده می کنند، کارت های ضعیف تر را اول قرار دهید تا Shield آنها را از بین ببرد. البته باید دقت کنید که ممکن است دشمن از Taunt استفاده کرده باشد.
 • کارت های قدرتمندتان را کنار هم قرار ندهید تا از ضربه خوردن توسط Foe Reaper 4000 یا Cave Hydra در امان باشند.
22Foe Reaper 4000
Cave Hydra

اگر سوالی دارید می توانید از طریق فرم پایین صفحه بپرسید تا جواب به ایمیلتان ارسال شود.

امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشد.

برای اطلاع از کدهای تخفیف برای خرید محصولات سایت و اخبار سایت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

wallgame.ir

نوشتهٔ قبلی
آموزش خواندن کارت‌های Hearthstone و یادگیری لغات انگلیسی بازی
نوشتهٔ بعدی
کارت های خاص در بازی Hearthstone Battlegrounds

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید